Dzień Otwarty KUL

30 Mar, 2015

Dzień Otwarty KUL

 

Towarzystwo Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego włączyło się w organizację tegorocznego Dnia Otwartego KUL. Imprezy w ramach wydarzenia pod hasłem „Twoje marzenia, Twoja przyszłość, Twój KUL!” odbywały się 20 i 21 marca na terenach Uczelni.

Uczestnicy mogli zdobyć informacje na temat interesujących ich kierunków studiów, porozmawiać z wykładowcami, studentami i absolwentami. Mogli także wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i konkursach – m.in. wieczorze gier planszowych, spotkaniu z aktorem Adamem Woronowiczem, panelu absolwentów „Sukces po KUL”. W programie znalazł się także spektakl Teatru ITP.

Towarzystwo Przyjaciół KUL w ramach Dnia Otwartego było współorganizatorem Turnieju im. prof. Czesława Martyniaka w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół średnich. Prof. Martyniak był wybitnym sportowcem KUL, pierwszym Prezesem AZS naszej Uczelni, jego imieniem została nazwana Hala Sportowa na Kampusie Poczekajka.

DSC00117

DSC00137
W trakcie imprezy odbyły się pokazy aerobiku sportowego, zumby, cheerleaderek, pokaz kulturystyczny, pokazowy mecz Bubble Football.

SONY DSC

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *