Nasi członkowie – nasze historie

16 Sty, 2014

Historia Towarzystwa Przyjaciół KUL to historia poszczególnych osób, które na przestrzeni lat troszczyły się o nasz Uniwersytet, udzielały mu wsparcia, krzewiły idee służby Bogu i Ojczyźnie. To historia konsekwencji i wierności, nieraz wyrzeczeń i kroczenia pod prąd. Bez tych wszystkich osób nie byłoby Towarzystwa, a Uczelnia byłaby o wiele uboższa pod każdym względem.

Chcielibyśmy ocalić od zapomnienia postaci i historie członków i sympatyków Towarzystwa. Zwracamy się z serdecznym apelem do wszystkich, którym bliski jest KUL i wspierające go Towarzystwo, o podzielenie się z nami swoimi opowieściami o tym, co dla Państwa znaczy być członkiem TP KUL, co to znaczy być przyjacielem KUL? Jak to się stało, że wstąpili Państwo w szeregi Towarzystwa, dlaczego uważają Państwo, że warto wspierać nasz Uniwersytet? To dla nas ważne, bo pozwoli nam lepiej zrozumieć potencjał, jaki kryje się za nazwą TP KUL.

Będziemy wdzięczni za każdą wypowiedź, każde wspomnienie, każdą sylwetkę członka naszego Towarzystwa. Listy można kierować pod adres: TP KUL, ul. Chopina 29, 20-023 Lublin bądź za pośrednictwem poczty internetowej: tpkul@kul.pl.

/mj/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *