Towarzystwo Przyjaciół KUL Marek Dziubaty
Nasze historie

Marek Dziubaty

18 marca 2018

Nauczyciele z pasją, przedsiębiorcy, działacze społeczni, naukowcy – Absolwenci KUL obecni są na całym świecie. Wartości, którymi nasiąkali w murach lubelskiej Uczelni, procentują w życiu zawodowym. Zapraszamy do poznania ich historii!

Wydział: Wydział Teologii

Kierunki:
teologia

Rok ukończenia studiów:
1975

Notka biograficzna:
W 1978 r. ukończyłem Podyplomowe Studia Administracji, Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; w 1981 r. ukończyłem Podyplomowe Studia Nauk o Pracy, Polityki Społecznej i Logistyki na Akademii Ekonomicznej w Katowicach; w 1995 r. zdałem Państwowy Egzamin z języka angielskiego (FC); w 2001 roku ukończyłem Podyplomowe Studia z zakresu Nowoczesnej Rachunkowości Finansowej i Zarządczej w Szkole Menadżerów przy Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie; w 2003 r. ukończyłem studium uprawniające do wykonywania zawodu Audytora Wewnętrznego; w 2005 r. uzyskałem licencję Komisji Nadzoru Finansowego, a w 2008 r. ukończyłem studia doktoranckie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Zawód:
mgr teologii, dr ekonomii

Hobby:
Filatelistyka, numizmatyka, chóralistyka, muzyka organowa i klasyczna, (W.A.Mozart, L.van Beethoven, J.S.Bach, G.F Haendel), ekonomia i finanse.

Wspomnienia:
Egzamin magisterski, wręczenie dyplomu; występy i wyjazdy z Chórem Akademickim z prof. K.Górskim, bardzo ciekawe wykłady Ks. Prof. St. Witka oraz Ks. Prof. S. Rosika.