Towarzystwo Przyjaciół KUL aktualności

 

Modlitwa

„Modlitwa góry przenosi!” Poświęć na nią trochę swojego czasu i pomódl się w intencji osób tworzących Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Módlmy się wspólnie, aby KUL pozostawał wierny ideałom towarzyszącym jego powstaniu.

W intencji wszystkich, którzy wspierają KUL, szczególnie za żywych i zmarłych członków Towarzystwa Przyjaciół KUL codziennie sprawowana jest Msza Święta w kościele akademickim KUL.

Zajrzyj do Duszpasterstwa Akademickiego!

Wpłaty

Stypendium dla studentów, wsparcie projektów kulturalnych czy wydanie wartościowej książki lub albumu? Sam zdecyduj, który z prowadzonych przez nas projektów chcesz wesprzeć finansowo! My dołożymy wszelkich starań, żeby Twoja inwestycja przynosiła jak najlepsze owoce!

Zobacz nasze projekty.

Wpłaty tradycyjne – patrz: stopka strony.

Chcesz dołączyć do TPKUL? Serdecznie zapraszamy! Deklaracja członkowska dostępna tutaj.

Wybierz Cel:
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Stypendia TPKUL

Działania wydawnicze

Działania kulturalne

Wpłata ogólna

przejdź dalej
przejdź dalej
przejdź dalej
przejdź dalej
Anuluj

Akcja “Dobry news”

Przyłącz się do akcji „Dobry News” i podziel się poniższym materiałem ze swoimi znajomymi na facebooku, instagramie, mailem, na komunikatorze – gdziekolwiek jesteś aktywna/-y!

Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz Newslettera – koniecznie napraw ten błąd tutaj. Wcale nie musisz być Absolwentem, aby otrzymywać dobre wiadomości z KUL-u!