Towarzystwo Przyjaciół KUL aktualności

 

Modlitwa

„Modlitwa góry przenosi!” Poświęć na nią trochę swojego czasu i pomódl się w intencji osób tworzących Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Módlmy się wspólnie, aby KUL pozostawał wierny ideałom towarzyszącym jego powstaniu.

W intencji wszystkich, którzy wspierają KUL, szczególnie za żywych i zmarłych członków Towarzystwa Przyjaciół KUL codziennie sprawowana jest Msza Święta w kościele akademickim KUL.

Zajrzyj do Duszpasterstwa Akademickiego!

Wpłaty

Stypendium dla studentów, wsparcie projektów kulturalnych czy wydanie wartościowej książki lub albumu? Sam zdecyduj, który z prowadzonych przez nas projektów chcesz wesprzeć finansowo! My dołożymy wszelkich starań, żeby Twoja inwestycja przynosiła jak najlepsze owoce!

Zobacz nasze projekty.

Wpłaty tradycyjne – patrz: stopka strony.

Chcesz dołączyć do TPKUL? Serdecznie zapraszamy! Deklaracja członkowska dostępna tutaj.

Akcja “Dobry news”

Przyłącz się do akcji „Dobry News” i podziel się poniższym materiałem ze swoimi znajomymi na facebooku, instagramie, mailem, na komunikatorze – gdziekolwiek jesteś aktywna/-y!

Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz Newslettera – koniecznie napraw ten błąd tutaj. Wcale nie musisz być Absolwentem, aby otrzymywać dobre wiadomości z KUL-u!