Towarzystwo Przyjaciół KUL Zjazdy i spotkania

Zjazdy i spotkania

Towarzystwo Przyjaciół KUL chce współtworzyć przestrzeń do spotkań Absolwentów: nie tylko takich, jakim był Światowy Zjazd Absolwentów w czerwcu 2018 r., ale również wydziałowych czy kierunkowych. Warto pamiętać, że drzwi KUL są zawsze otwarte dla tych, którzy związali z tą Uczelnią część swojego życia. Jeśli macie ochotę odwiedzić Uniwersytet, zorganizować spotkanie – służymy wsparciem i zapraszamy do kontaktu!


zjazdy i spotkania

Informacje o spotkaniach Absolwentów

20 stycznia 2020

Z radością przyjmujemy inicjatywy kolejnych grup, które chcą powrócić w progi KUL – przekazujcie te informacje dalej, zapraszajcie Absolwentów, rezerwujcie terminy – bardzo chcemy się z Wami spotykać!

Zjazd Absolwentek Poczekajki

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji z ostatniego spotkania Absolwentek Poczekajki autorstwa p. Joanny Lubienieckiej: Czytaj tu!

 

II Zjazd Absolwentów Psychologii – odwołany

W związku z niepewną sytuacją spowodowaną pandemią oraz w trosce o zdrowie nas wszystkich z przykrością informujemy, że II Zjazd Absolwentów Psychologii zostaje w tym roku odwołany.

Mamy nadzieję, że nasze wysiłki organizacyjne nie pójdą na marne, a Wasza energia do spotkania zostanie i zobaczymy się cali i zdrowi w czerwcu 2021r. Rejestracja zostaje wstrzymana, a tym z Państwa, którzy już dokonali opłaty w najbliższych dniach zwrócimy pieniądze.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego komitetu organizacyjnego,

Małgorzata Łysiak

www.absolwent2020.pl